NAŠE POSLANIE

NAŠA MISIA

Ponúknuť najlepším kaderníkom najvyspelejšie technológie, jedinečné ingrediencie, efektívne služby a priateľský prístup a prispieť tak k tomu, aby sa ich zákazníčky cítili a vyzerali skvelo. Podporovať kadernícky priemysel a mať pozitívny vplyv na životné prostredie. Sme malá firma rodinného charakteru, ktorá spolupracuje s ďalšími rodinnými spoločnosťami a práve to nás odlišuje v prístupe a servise, ktorý ponúkame našim kaderníkom.

Zodpovedný luxus
Rešpekt k našej planéte

Zodpovedný luxus
Rešpekt k našej planéte

Ingrediencie v našich produktoch dosahujú najvyššiu kvalitu a výkon a zároveň minimálne zaťažujú životné prostredie, či už ide o látky prírodné či syntetické.  Nepredstierame, že sme na 100% prírodní, pretože to nie je recept na minimalizáciu ekologických stôp, ani zníženie rizika alergií či toxicity.

Používame väčšie obaly než väčšina profesionálnych značiek a snažíme sa tak znižovať spotrebu plastov a energie.

Ak používame prírodné zložky, dbáme na to, aby mali ekocertifikáciu;  (Tj. Boli pestované eticky, s minimálnou spotrebou vody a pôdy).

5% z našich zárobkov je vkladané do projektov bojujúcich proti globálnemu otepľovaniu.  Podporujeme výsadbu stromov na zníženie uhlíkovej stopy, ktorá je nevyhnutne spojená s akoukoľvek výrobou.

Podporujeme    

LUXUS

Znamená, že sa snažíme vyrábať tie najlepšie produkty pre kaderníkov: vždy používame prvotriedne ingrediencie, ktoré sú k dispozícii bez ohľadu na ich cenu.  Najlepší výkon znamená, že používame ako syntetické prísady, tak tie prírodné.  Veríme, že to, čo každý kaderník skutočne potrebuje, je špičkový výkon, nie čisto prírodné zloženie.  Ak nájdeme prírodné ingrediencie, ktoré skutočne fungujú, používame ich, ale našou hlavnou prioritou bude vždy výkon.

ZODPOVEDNOSŤ

Znamená primerané náklady pre kaderníkov

Chránime a pomáhame kaderníkom, našou vášňou  je poskytovať kaderníkom správne nástroje, ktoré im umožnia pracovať za rozumnú cenu.  Neznižujeme kvôli tomu kvalitu výrobkov, ale snažíme sa vyhnúť mnohým zbytočným nákladom: kanceláriu máme v okrajovej časti Prahy, nie uprostred Manhattanu alebo Paríža;  zamestnávame iba ľudí, ktorí sú v priamom kontakte s našimi klientmi a nikoho iného;  veľa investujeme do vzdelávania a do marketingu vkladáme len to, čo je nevyhnutné, na fotenie napríklad nepoužívame tie najdrahšie modelky.

Znamená produkty, ktoré sú k dispozícii iba kaderníkom

Len veľmi málo značiek skutočne zaručuje, že si produkty nenájdu cestu do rúk finálnych spotrebiteľov prostredníctvom Amazonu, rôznych e-shopov alebo obchodov.  Pôsobíme na trhu už 5 rokov a stále sme vám schopní garantovať, že naše produkty je možné zakúpiť iba v partnerských kaderníckych salónoch a na oficiálnej stránke distribútora značky oroexpert.  Distribúciu našich produktov máme plne pod kontrolou a ak sa ich niekto pokúsi distribuovať mimo profesionálneho kanálu, dokážeme to veľmi rýchlo zistiť.

Znamená ,že sa snažíme mať minimálny dopad na planétu

Používame väčšie veľkosti balenia, aby sme znížili množstvo odpadu v obaloch.  Používame recyklovateľný plast a hliník, snažíme sa využívať sklo, pretože je veľmi ľahko recyklovateľné a prírodné ingrediencie pochádzajúce z obnoviteľných zdrojov ktoré sú pestované zodpovedne.  5% z našich ziskov venujeme konkrétnym projektom v boji proti globálnemu otepľovaniu, ako je napríklad výsadba stromov.

Znamená ,že používame najbezpečnejšie prísady

pre kaderníkov a konečných spotrebiteľov: dodržiavame najvyššie štandardy požadované zdravotníckymi úradmi.  Všetky naše receptúry sú vegánske a sme úplne proti testovaniu na zvieratách.  Nepredávame v Číne, kde je toto testovanie vyžadované.  Neprezentujeme naše produkty tým, čo v nich nie je obsiahnuté, nechceme byť súčasťou dnešného komunikačného šialenstva bez parabénov, bez síranov, bez lepku, bez amoniaku … Veríme, že sa jedná o úplne klamné a mätúce tvrdenia, ktoré sú v skutočnosti zavádzajúce a  vytvárajú strach tam, kde by nemal byť: kozmetický priemysel je celkovo extrémne bezpečný.  Používame tie najlepšie a najbezpečnejšie prísady.