NAŠA FILOZOFIA

  • Bezprostredný vzťah

  • Priateľský prístup

  • K Vašim službám

  • Byť pozitívny, plný energie

  • Profesionalita

  • Luxus

  • Inovačné technológie

  • Zodpovednosť

Kvalita, Inovácia a Efektívne výsledky

Najpokročilejšie technológie a unikátne ingrediencie v rukách tých najlepších kaderníkov pre uspokojenie prianí aj tých najnáročnejších žien. To všetko v elegantnom klasickom balení, maximálne rešpektujúcom životné prostredie a kadernícky priemysel. Vytvorené v Paríži jedným z najuznávanejších expertov v oblasti vlasovej kozmetiky, vyrobené v Taliansku, neďaleko Benátok, s maximálnym rešpektom k životnému prostrediu a za najprísnejších podmienok kontroly kvality.
Sme presvedčení, že tie najvýkonnejšie produkty sú vždy tvorené kombináciou prírodných a syntetických ingrediencií. U všetkých používaných prírodných surovín (napríklad Arganový olej) hľadíme na to, aby boli pestované a zbierané s čo najnižším negatívnym dopadom na našu planétu a boli nositeľmi bio certifikácia (napr. Ecocert).

Rešpekt ku kaderníckemu priemyslu a exkluzivite

Veríme, že remeselná zručnosť je v dnešnej dobe skutočný luxus. Dobrí kaderníci sú experti v oblasti diagnostikovania, služieb, personalizácie, trendov a rôznych techník. Poskytujú svojim zákazníkom nielen vysoko profesionálne a kvalitné služby, ale zároveň aj nevšedný zážitok. Kaderníci majú jedinečnú moc radikálne zmeniť vzhľad každej ženy počas veľmi krátkej chvíle, práve vďaka nim sa ženy cítia krajšie a sebavedomejšie. Keďže chceme naplno podporiť túto profesiu a prácu, ktorú kaderníci dennodenne odvádzajú, je naša značka dostupná iba prostredníctvom kaderníckych salónov, neponúkame produkty na internete. Snažíme sa byť súčasťou len tých najlepších salónov, s prvotriednymi odborníkmi a bezkonkurenčnými zručnosťami.

Mať pozitívny dopad na životné prostredie

Naše produkty dosahujú najvyššiu kvalitu a zároveň minimálne zaťažujú životné prostredie. Veríme, že investovaním 5% z našich zárobkov do projektov bojujúcich proti globálnemu otepľovaniu sa môžeme podieľať na znížení negatívnych dopadov jeho pôsobenia. Sme totiž presvedčení, že práve globálne otepľovanie je jednou z najvážnejších hrozieb súčasnej doby. Pre rok 2017 by sme radi nadviazali spoluprácu s neziskovou vzdelávacou organizáciou Arbor Day Foundation, s cieľom podporiť obnovu zelene výsadbou stromov. Zároveň zvažujeme aj ďalšie projekty napríklad v Provence a na Novom Zélande.